"Lidská mysl je tak neskonale obsáhlá, že je v poznávání skoro bezednou hlubinou."

Jan Amos Komenský

Prázdninový svet kreativity, tajomstiev a poznávania - leto 2021

alt O pár týždňov začíname prázdninový týždeň kreativity vo FeelArtAcademy. Tak ako v predchádzajce roky sa budeme s deťmi rozprávať o časoch dávno minulých, navšívime miesta, ktoré skrývajú mnohé tajomstvá, budeme spoločne objavovať stopy minulosti a hrať sa s tvarmi, farbami a so slovami. To všetko na miestach, na ktorých bude možné aspoň na chvíľu oživiť minulosť, ale aj v priestoroch plných umenia. Necháme sa celkom slobodne unášať fantáziou a nenapodobiteľnou detskou predstavivosťou, ktorá je v tomto veku bezhraničná. A miesto budú mať aj hry, lebo bez nich by prázdniny neboli prázdninami.

Deti u nás majú k dispozícii všetky pomôcky, potrebné k  pripravovaným aktivitám a hrám. Samozrejme, pokiaľ to dovolí počasie, prežijeme veľkú časť aktivít na čerstvom vzduchu, na starých hradoch, v múzeách a tajomných, zabudnutých lokalitách

Všetko je pripravené tak, aby deti zažili správne letné dobrodružstvo a ani si pri tom nevšimli, že získavajú hravou formou kopu nových poznatkov. Nakoľko k nám v lete chodia i na viac ako jeden týždeň a po rokoch opakovane, snažíme sa deťom pripraviť vždy odlišný program, aby im nechýbalo prekvapenie a objavovanie.

Stretnutie detí bude v dni, ktoré budeme tráviť v Bratislave o 8:00 pri Eurovea u sochy M. R. Štefánika (ak rodičia budú potrebovať priniesť deti skôr, čas trednutia pre ne dohodneme).

V dni, keď budeme cestovať mimo Bratislavu (Trenčiansky hrad, Pajštún...) sa stretneme na autobusovej stanici. Program bude spresnený podľa počasia a veku prihlásených detí. Tento letný prázdninový týždeň je vhodný pre deti od 7 do 13 rokov.

Letné prázdniny 2021. Termín spresníme po vyhodnotení pandemickej situácie.

Cena je 125 EUR včítane poistného, termín upresníme.

Maximálny počet detí v skupine je 12. 

O podrobnostiach týždenných kurzov ako aj o spôsobe platby vás budeme informovať na tel. č. 0907752561, alebo mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Štatistiky pripojení

Feel art - noviny o umení

Ročník 5/2016, číslo 1

Vydáva

Feel Art Academy, n. o.

Edited by

Zuzana Konopásková

Aktualizované

utorok, 26 jan 2021, 13:43:39

ISSN 1338-421X

Copyright © 2011-2014 Zuzana Konopásková. Všetky práva vyhradené.   Šablóna podľa RAZORTEMPLATES.COM