"Lidská mysl je tak neskonale obsáhlá, že je v poznávání skoro bezednou hlubinou."

Jan Amos Komenský

Preži s nami týždeň, na ktorý nikdy nezabudneš

altObjav s nami počas jedného prázdninového týždňa 20. - 24. augusta 2018 výnimočné miesta/mestá v blízkosti Bratislavy a v Bratislave. Spoznaj s nami pamiatky a stopy dávnych dôb, zaujímavé lokality, na ktorých sa dozvieš nielen o ich minulosti, ale kde si hravo kúsok z tej minulosti preniesieme do 21. storočia. Ako? S nami len tvorivo. Cez slová, obrázky, fotografie a predmety, vytvorené na miestach, na ktorých sa otvorí tvoja/naša fantázia.

Počas týždňa s nami deti navštívia zaujímavé lokality, dostupné v rámci jednodňových výletov. Návštevy týchto miest budú pre ne nielen zážitkom z poznania nového, ale zároveň sa budú môcť hravou formou zapojiť do rôznych aktivít, súvisiacich s navštívenými miestami. Pripravili sme pre ne aktivity, ktoré v nich rozvinú tvorivosť a predstavivosť. V malom, počtom obmedzenom kolektíve, budú v rôznych situáciách interaktívne spoznávať nielen videné zaujímavosti, ale aj seba navzájom. Chceme, aby dokázali o videnom komunikovať, aby sa dokázali hrať hry, súvisiace s tým, čo uvidia a prežijú.

Navštívime zaujímavé lokality. Ich návštevy budú trocha tajomné, trocha objaviteľské a samozrejme hravé.

Týždeň skrýva aj jedno prekvapenie.

Týždenný tábor je určený pre deti vo veku od 7 do 14 rokov. Maximálny počet detí je 8.
Bude sa konať počas jedného z prázdninových týždňov od 20. augusta do 24. augusta 2018 a  jeho cena je 120 EUR.


Bližšie informácie a prihlášky dostanete na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo na telefónnom čísle 0907752561.

Štatistiky pripojení

Feel art - noviny o umení

Ročník 5/2016, číslo 1

Vydáva

Feel Art Academy, n. o.

Edited by

Zuzana Konopásková

Aktualizované

utorok, 26 jan 2021, 13:43:39

ISSN 1338-421X

Copyright © 2011-2014 Zuzana Konopásková. Všetky práva vyhradené.   Šablóna podľa RAZORTEMPLATES.COM