"Lidská mysl je tak neskonale obsáhlá, že je v poznávání skoro bezednou hlubinou."

Jan Amos Komenský

Jarné prázdniny 2017

altPočas jarných prázdnin sa pokúsime kreatívne a hravo vtiahnuť deti do histórie nášho mesta, budeme spoločne poznávať všetky druhy umenia, cez texty eposov, bájok, rozprávok, povestí otvoríme deťom cestu k svetu literatúry a porozumeniu písanému slovu. Navštívime vybrané galérie, múzeá a iné zaujímavé miesta v Bratislave. Všade tam budeme spoločne vnímať videné, premieňať ho na myšlienky a spätne to všetko využívať vo svojej vlastnej tvorivej činnosti.


altNie všetci rodičia majú čas venovať sa svojim deťom počas jarných prázdnin
. My sa o to pokúsime miesto vás. Pokúsime sa rozvíjať vnútorný svet detí. Svet ich predstáv, fantázie a kreativity. Pokúsime sa im pootvoriť dvere histórie a umenia. Aby dospeli v ľudí, ktorí poznajú kultúrnu históriu prostredia, v ktorom vyrastajú, ktorí dokážu tvorivo využívať svoje schopnosti, aby sa pre nich história, umenie a literatúra stali nepostrádateľnou súčasťou života. Deťom samozrejme necháme aj dostatočný priestor pre hry a hravé aktivity mimo samotný priestor.

Termín prázdninového kurzu je 20.02.2016 - 24.02.2016, cena kurzu je 115 EUR.

Pre bližšie informácie o našom jarnom prázdninovom kurze nás kontaktujte na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,  alebo na telefónnom čísle 0907752561.

Štatistiky pripojení

Feel art - noviny o umení

Ročník 5/2016, číslo 1

Vydáva

Feel Art Academy, n. o.

Edited by

Zuzana Konopásková

Aktualizované

utorok, 26 jan 2021, 13:43:39

ISSN 1338-421X

Copyright © 2011-2014 Zuzana Konopásková. Všetky práva vyhradené.   Šablóna podľa RAZORTEMPLATES.COM