"Lidská mysl je tak neskonale obsáhlá, že je v poznávání skoro bezednou hlubinou."

Jan Amos Komenský

Rozlúšti obraz – ukryté príbehy

alt

Počul si už niekedy o tom, že v obrazoch sú ukryté príbehy? Chceš niektoré z nich poznať? Alebo máš chuť napísať k známym obrazom svoj príbeh, rozprávku?

Preži týždeň prázdnin s jednou z autoriek detskej knihy Olívia a tajomstvo starých hodín a spoznaj tajomstvo obrazu "V krajiny peciválov" a uži si to!

Prežijeme nezabudnuteľný týždeň v minulosti. V čase a v príbehoch, ukrytých v starých obrazoch. Budeme si čítať, pozerať na obrazy, kresliť, vymýšľať vlastné príbehy, ale hlavne si budeme užívať prázdniny. Budeme si ich užívať skoro tak, ako traja hrdinovia príbehu "Olívia a tajomstvo starých hodín" (www.olivia.feelart.sk). Budeme  pátrať po tom, kedy vznikol text o krajine peciválov, ako ho maľovali umelci a do ktorých rozprávok sa dostal. A veru je tých rozprávok o peciváloch a krajinách, kde na stromoch rástli koláče dosť.

Jeden z dní strávime tajomstvami zaujímavého múzea, v jeden deň navštívime hrad, v iný pôjdeme do prírody. Budeme lúštiť obrazy, písať spoločne príbehy a každý si odnesie na pamiatku nie len nezabudnuteľné spomienky na skutočne prázdninovo prežité dni, ale aj knihu o krajine peciválov.
 

Prázdninový workshop je určený v pre deti vo veku od 6 do 12  rokov. Maximálny počet detí je 6.
Bude sa konať počas  prázdninových týždňov od 25. do 28. augusta 2014.

Cena je 17 EUR na deň. Cena na celý týždeň je 92 EUR + poistné 2EUR


Bližšie informácie a prihlášky dostanete na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
alebo na tel. č.:    +421907752561

Štatistiky pripojení

Feel art - noviny o umení

Ročník 5/2016, číslo 1

Vydáva

Feel Art Academy, n. o.

Edited by

Zuzana Konopásková

Aktualizované

utorok, 26 jan 2021, 13:43:39

ISSN 1338-421X

Copyright © 2011-2014 Zuzana Konopásková. Všetky práva vyhradené.   Šablóna podľa RAZORTEMPLATES.COM