"Lidská mysl je tak neskonale obsáhlá, že je v poznávání skoro bezednou hlubinou."

Jan Amos Komenský

Rozlúčme sa s letom smiechom

altZažite s nami na záver letných prázdnin veselé chvíle plné prekvapení. S bábkami, ktoré nás rozosmejú a s príbehmi plnými veselých kúskov. Budeme si čítať roztopašné básne, zahráme sa hry, pri ktorých nebude núdza o smiech. Témou tohto týždňa bude komika.

Deti sa zoznámia s komickými postavičkami z literatúry, divadla a filmu. Uvidia, že aj maliari často maľovali veci, ktoré sa nám zdajú smiešne, presne tak, ako divákom v dobe, keď vznikali, hoci už mohlo uplynúť aj niekoľko storočí. Zistia, že ľudia sa smiali a milovali smiech už v dobách veľmi dávnych, že mnohé z rozprávkových postáv sú tu tiež len preto, aby nás rozosmiali - a nemusia to byť len rozprávkové ľudské bytosti, ale aj zvieratá, škriatkovia, či dokonca vajce, ktoré išlo na vandrovku. Ukončíme prázdniny veselo a hravo!


Tento kurz sa bude konať v posledné prázdninové dni od 28. do 31. augusta 2017 (tri dni, 29.08.2017 je štátny sviatok). Cena kurzu je 63EUR + 1,5EUR poistné. Bližšie informácie na tel. č. 0907752561, alebo na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Štatistiky pripojení

Feel art - noviny o umení

Ročník 5/2016, číslo 1

Vydáva

Feel Art Academy, n. o.

Edited by

Zuzana Konopásková

Aktualizované

utorok, 26 jan 2021, 13:43:39

ISSN 1338-421X

Copyright © 2011-2014 Zuzana Konopásková. Všetky práva vyhradené.   Šablóna podľa RAZORTEMPLATES.COM