"Lidská mysl je tak neskonale obsáhlá, že je v poznávání skoro bezednou hlubinou."

Jan Amos Komenský

Kurzy pre dospelých

Kultivovanie ducha, poznávanie a spoznávanie - to je to, čo ponúkame našim klientom a chceme ponúkať i v nasledujúcich rokoch. Pre nikoho nie je nemožné a neskoro, prenikať hlbšie do oblastí, ktoré na jednej strane fascinujú a na druhej vyvolávajú nekonečné/nekončiace otázky;  do humanitných oblastí akými sú napr. dejiny výtvarného umenia, hudby, divadla, literatúry či filmu. Presne tak nie je nikdy neskoro rozvíjať svoju kreativitu.

Čítať ďalej...

Kurzy kreatívneho písania - február 2021 - online

Od 15. februára 2021 pokračujeme ďalším semesterom kurzov kreatívneho písania a písania odborných textov. Tentokrát to bude online. Rok 2020 nás prekvapil a trvalo dlhšie, než sme sa odhodlali na inú formu vzdelávania aj pro kreatívnom písaní. Takže sa, celkom novým spôsobom, pokúsime opäť spoločne rozvíjať kultúru písania a vracať slovám ich vážnosť, ako vždy aj cez texty hravé a "nevážne". Pokúsime sa spoločne objavovať zabudnuté slová a otvárať sa netradičnému vnímaniu sveta. Cez napísané texty si ukážeme odlišnosť vnímania navonok prostých situácií a vzťahov u každého z nás.

Pre tých, ktorí porebujú vylepšiť formálne písanie, sme pripravili špeciálne hodiny zamerané na zdokonalenie zručností písania rôznych druhov odborných textov.

Čítať ďalej...

Dejiny populárnej hudby - periodizácia, štruktúra, história, interpretácia 1 - nový prednáškový kurz zameraný na Dejiny populárnej hudby

Nový kurz Dejiny populárnej hudby je venovaný všetkým záujemcom a bádateľom, ktorý sa chcú čo najviac dozvedieť o zrode, vývine a komplexných súčasných poznatkov o populárnej hudbe a s ňou spojených interpretov. Problematika populárnej hudby je zložitá a venujú sa jej mnohé vedné disciplíny - muzikológia, sociológia, kulturológia, estetika a iné. Náš kurz bude interdisciplinárny.

Čítať ďalej...

Z dejín slovenského divadla 1

Prednášky ponúkajú základnú orientáciu v dejinách slovenského divadla od stredoveku po súčasnosť. Na základe spoločensko-politických súvislostí sa budú zaoberať podmienkami vzniku a existencie slovenského profesionálneho divadla a jeho najvýznamnejších režisérov a dramatikov.
Zároveň získajú študenti prehľad o inscenačnej tradícii, rozvoji divadla v regiónoch a veľkých hereckých osobnostiach.

Prednášky budú rozdelené do dvoch samostatných celkov (zima, leto), v rozsahu 16x2 hodiny každý semester.
Cena letnéo kurzu, začínajúceho v týždni od 23. septembra 2013,  je 224EUR (3,50EUR hodina). Kurz trvá 32 týždňov. Platbu za kurz je možné rozdeliť do dvoch splátok.

Kurz je určený pre malú skupinu poslucháčov v max počte 10 osôb.


Bližšie informácie získate na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , resp. na tel. č. 0907752561. 

Štatistiky pripojení

Feel art - noviny o umení

Ročník 5/2016, číslo 1

Vydáva

Feel Art Academy, n. o.

Edited by

Zuzana Konopásková

Aktualizované

utorok, 26 jan 2021, 13:43:39

ISSN 1338-421X

Copyright © 2011-2014 Zuzana Konopásková. Všetky práva vyhradené.   Šablóna podľa RAZORTEMPLATES.COM